tel. 605 609 623

STOLARKA ALUMINIOWA

REYNAERS CS68

To trójkomorowy system przeznaczony do produkcji izolowanych termicznie okien, drzwi balkonowych i wejściowych. Zapewnia odpowiedni poziom izolacyjności termicznej a zastosowane rozwiązania gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa.

YAWAL PI 50

System PROFILI IZOLOWANYCH TERMICZNIE – rozbudowany system trójkomorowych profili aluminiowych, służących do konstruowania i wykonywania nowoczesnych, wymagających izolacji termicznej okien i drzwi różnych typów, a także witryn, ścianek działowych i wiatrołapów. Właściwości izolujące, zapewniają taśmy poliamidowe, wzmocnione włóknem szklanym, dające pewne i trwałe połączenie. Stosowane technologie łączenia profili i używane wypełnienia, tworzą przegrodę doskonale izolującą przed zimnem i hałasem.

REYNAERS CP130 - Systemy przesuwne

Nowy system drzwi przesuwnych oraz podnoszono-przesuwnych CP 130 oferuje szeroką gamę możliwości, zapewniając jednocześnie wysokie parametry konstrukcji. System charakteryzuje się nie tylko funkcjonalnością, ale oferuje również ekonomiczne i estetyczne rozwiązania. Dodatkową zaletą jaką daje nam ten system jest możliwość opcjonalnego stosowania zintegrowanego systemu nawietrzającego Ventalis.

REYNAERS CW 50 - Ściany osłonowe

to system do wykonywania ścian osłonowych, połaci dachowych i konstrukcji przestrzennych, dający nie tylko nieograniczoną swobodę tworzenia, ale również dzięki smukłym 50 mm profilom nośnym, wpuszczający do budynku maksymalną ilość światła. System dostępny jest w 11 indywidualnych rozwiązaniach, pozwalających na uzyskanie różnorodnych efektów estetycznych. Szeroki asortyment oznacza możliwość łączenia ścian pionowych i połaci dachowych dając również możliwość wpinania w nie elementów otwieranych. Ten szeroki asortyment zawiera również rozwiązania techniczne dostosowane do różnych wymogów co do parametrów elewacji.

YAWAL System FASADA (FA 50) - Ściany osłonowe

system ścian osłonowych o szerokiej gamie rozwiązań konstrukcyjnych, pozwalających nadać obiektom indywidualny, niepowtarzalny charakter. Możliwość różnorodnego kształtowania elewacji zapewniają warianty Fasady FA 50: FA 50 SL (strukturalna linia), FA 50 HL (horyzontalna linia) oraz szklana okładzina elewacyjna. Ściany fasadowe montowane są na płaszczyznach pionowych i pochylonych, możliwe jest również wykonywanie ścian osłonowych łukowych czy załamanych pod dowolnym kątem, mocowanych do istniejących budynków, konstrukcji stalowych lub żelbetowych. System FA 50 sklasyfikowany jest w grupie najlepszych ścian osłonowych dostępnych na rynku pod względem izolacyjności termicznej i akustycznej oraz szczelności na wodę i wiatr. Osiągnięcie tych właściwości jest możliwe dzięki zastosowaniu nowatorskich, kompozytowych izolatorów cieplnych.

Ogrody zimowe - CR 120

CR 120 jest termoizolowanym systemem do produkcji dachów ogrodów zimowych. Odznacza się dobrą szczelnością na wodę opadową i wiatr. Konstrukcje stanowią krokwie z częścią nośną po wewnętrznej stronie ogrodu zimowego, rynna i pionowe profile nośne z możliwością zamaskowania rury spustowej.

System jest w pełni kompatybilny z wieloma innymi systemami Reynaers do wykonywania wypełnień ścian ogrodu zimowego w tym przeszkeń nieotwieranych, drzwi podnoszono-przesuwnych, uchylno-przesuwnych, drzwi harmonijkowych i okien.

Nowoczesnym bardzo użytecznym elementem jest zintegrowane z dachem szczelne i bezpieczne okno uchylne sterowane mechanicznie lub elektrycznie.

W naszej ofercie dostępne są zarówno rozwiązania standardowe (typowe) jak i indywidualne (projektowe)

Dane Firmowe

P.H.U.P. Rafi Rafał Nowak
64-100 Leszno
ul. Zielona 29

Dane Kontaktowe

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 605 609 623